Bromaz

PRZECINARKI TAŚMOWE RĘCZNE GRAWITACYJE BOMAR

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do pracy stacjonarnej oraz w terenie. Stosowane są do obróbki szerokiego zakresu materiałów. Zależnie od konkretnego modelu oferują zróżnicowane możliwości obsługi. Ręczne obsługiwane są za pomocą podnoszenia oraz opuszczania ramienia przez operatora maszyny, z kolei w urządzeniach grawitacyjnych unoszenie odbywa się ręcznie, a opuszczanie wykonywane jest z pomocą tłumik hydraulicznego. Zgromadziliśmy dużą gamę maszyn, która obejmuje modele Pulldown, BasiCut, EasyCut, ProfiCut, Ergonomic oraz Workline.

PRZECINARKI TAŚMOWE RĘCZNE GRAWITACYJE BOMAR - ZASTOSOWANIE

Stosowane są w zakładach ślusarskich, pracowniach przemysłowych czy firmach instalacyjno-budowlanych. Grawitacyjne najlepiej spisują się przy produkcji jednostkowej oraz małej produkcji seryjnej. Z kolei ręczne z uwagi na niewielkie rozmiary mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest lekkie oraz mobilne narzędzie do dokładnego cięcia stali oraz innych materiałów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają wiele opcji wyposażenia dodatkowego, co czyni je profesjonalnymi przemysłowymi maszynami o bardzo szerokim zastosowaniu.

Każde z urządzeń renomowanego w branży producenta wyróżnia wysoka jakość wykonania, niska awaryjność w czasie eksploatacji oraz bezproblemowa i prosta obsługa. Są to również urządzenia o dużej dokładności cięcia idealne do rozkrawania materiałów o wszelkich kształtach i rozmiarach, które sprawdzają się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych warsztatach. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu.