BROMAZ

PRZECINARKI TAŚMOWE RĘCZNE GRAWITACYJE BOMAR​

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do pracy stacjonarnej oraz w terenie. Stosowane są do obróbki szerokiego zakresu materiałów. Zależnie od konkretnego modelu oferują zróżnicowane możliwości obsługi. Ręczne obsługiwane są za pomocą podnoszenia oraz opuszczania ramienia przez operatora maszyny, z kolei w urządzeniach grawitacyjnych unoszenie odbywa się ręcznie, a opuszczanie wykonywane jest z pomocą tłumik hydraulicznego. Zgromadziliśmy dużą gamę maszyn, która obejmuje modele Pulldown, BasiCut, EasyCut, ProfiCut, Ergonomic oraz Workline.

Każde z urządzeń renomowanego w branży producenta wyróżnia wysoka jakość wykonania, niska awaryjność w czasie eksploatacji oraz bezproblemowa i prosta obsługa. Są to również urządzenia o dużej dokładności cięcia idealne do rozkrawania materiałów o wszelkich kształtach i rozmiarach, które sprawdzają się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych warsztatach. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu.

W naszym asortymencie znaleźć można takie modele Bomar, jak:

Wyróżnia je doskonała precyzja cięcia oraz wysoka odporność na nawet bardzo intensywną eksploatację. Oferowane przez nas przecinarki ręczne grawitacyjne Bomar to nowoczesne i dopracowane konstrukcje od renomowanego w branży producenta. Pozwalają na obróbkę szerokiego zakresu materiałów. Ponadto, umożliwiają ręczne podnoszenie ramienia i sterowanie jego ruchami do dołu. Dzieje się to dzięki wykorzystaniu specjalnego tłumika hydraulicznego z płynną regulacją.

ZALETY PRZECINAREK RĘCZNYCH GRAWITACYJNYCH BOMAR

Ramię wykonane zostało z solidnego żeliwa szarego, co zapewnia lepszą absorbcję drgań oraz większą dokładność cięcia, a jednocześnie zwiększa żywotność taśmy tnącej. Dzięki temu urządzenie podnosi komfort pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia dla pracowników.
Co więcej, oferowane przez nas przecinarki ręczne grawitacyjne Bomar posiadają bogate wyposażenie standardowe, które obejmuje m.in. system usuwania wiórów z taśmy, falownik do płynnej regulacji prędkości obrotowej taśmy, wskaźnik prawidłowego napięcia taśmy, zderzak, wyjmowany pojemnik na chłodziwo i wióry. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się również zaawansowane modele z opcją wyposażenia dodatkowego. Dodatkowe akcesoria instalowane są w zależności od indywidualnej konfiguralności urządzenia oraz potrzeb klienta.

ZASTOSOWANIE PRZECINAREK RĘCZNYCH GRAWITACYJNYCH BOMAR

Używane są do szeroko rozumianej obróbki produktów wykonanych z różnego rodzaju metali. Oferowane przez nas urządzenia zależnie od konkretnego modelu mogą być używane w np.:

  • zakładach ślusarskich
  • firmach instalacyjno-budowlanych
  • warsztatach wytwarzających lekkie konstrukcje budowlane, np. ogrodzenia, bramy, balustrady

Urządzenia wykorzystywane mogą być w dużych przedsiębiorstwach oraz małych warsztatach. W naszym asortymencie znaleźć można również mobilne, bardzo lekkie przecinarki ręczne grawitacyjne Bomar wykorzystywane do pracy stacjonarnej oraz jako przenośne narzędzie pracujące na budowach. Stosowane są one do produkcji jednostkowej i małej produkcji seryjnej.