BROMAZ

PRZECINARKI TAŚMOWE BOMAR

Ten rodzaj urządzeń spotkamy w wielu zakładach produkcyjnych, w której praca polega m.in. na obróbce metali czy stali. Przecinarki taśmowe to rodzaj podstawowego sprzętu, bez którego realizowanie zamówień w wielu przypadkach nie byłoby możliwe. Starannie wyselekcjonowane urządzenia z naszego sklepu pozwolą usprawnić prace związane z obróbką oraz zwiększą komfort operatora.

PRZECINARKI TAŚMOWE DO METALU FIRMY BOMAR

Proponowane przez nas urządzenia to m.in. przecinarki taśmowe ręczne oraz bardziej lub w pełni zautomatyzowane modele. Każdy z prezentowanych w tym dziale wyrobów to w pełni profesjonalny sprzęt. Który może być na co dzień wykorzystywany w szeroko pojętej branży przemysłowej. Przecinarki taśmowe to gwarancja precyzyjnej i sprawnej obróbki metalu i stali. Regulowana wielkość pola roboczego, idzie tu w parze z możliwością obróbki mniejszych i większych elementów. Obsługa maszyn ręcznych, półautomatycznych i automatycznych do metalu jest prosta i nie nastręcza problemów. Urządzenia nie emitują nadmiernego hałasu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie wskażą Państwu zalety proponowanych rozwiązań m.in. do obróbki stali. Następnie wskażą to, które będzie najbardziej optymalne w przypadku Państwa firmy.

Są to nowoczesne urządzenia, które wyróżnia bardzo szerokie zastosowanie. Dlatego właśnie dostępne w naszej ofercie przecinarki taśmowe Bomar zostały odpowiednio skategoryzowane. W ten sposób, by wszyscy zainteresowani z łatwością dobrali odpowiednie urządzenie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. W Bromaz proponujemy przecinarki taśmowe Bomar ręczne/grawitacyjne, półautomatyczne oraz automatyczne. Jest to w pełni profesjonalny, specjalistyczny sprzęt do obróbki metalu od renomowanego w branży producenta. Ponadto, oprócz samych urządzeń oferujemy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego.

Bomar logo
Przecinarka Taśmowa Bomar Workline 510.350 DGH 5

PRZEDSTAWIAMY PRZECINARKI W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH

PRZECINARKI TAŚMOWE RĘCZNE I GRAWITACYJNE

PRZECINARKI TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE

PRZECINARKI TAŚMOWE AUTOMATYCZNE

PIŁY TAŚMOWE RĘCZNE I GRAWITACYJNE BOMAR

Przecinarka ręczna, jak wskazuje nazwa tego modelu, swoje działanie opiera wyłącznie na sile manualnej, natomiast grawitacyjna wymaga jedynie podniesienia ramienia – opuszczanie go wykonywane jest z pomocą tłumika hydraulicznego. Naszym Klientom oferujemy modele Pulldown, Basicut, Easycut, Proficut, Ergonomic oraz Workline. Głównymi zaletami tych przecinarek są niewielkie rozmiary oraz lekkość, dzięki którym pracę można wykonywać niemalże w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdują się większe oraz mniejsze modele, które swoje zastosowanie znalazły w bardzo dużych zakładach produkcyjnych i ślusarskich oraz pracowniach przemysłowych, a także w małych przydomowych warsztatach. Co więcej, stosowane są zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego z dostępnych w ofercie modeli.

PIŁY TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE BOMAR

Oferujemy urządzenia o zastosowaniu uniwersalnym – modele przeznaczone do wysokoproduktywnego cięcia o dużym zakresie oraz przecinarki stworzone z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiające osiągnięcie wysokiej wydajności pracy. Ręczna obsługa następuje wyłącznie podczas obsługi wsadu materiału, pozostała praca maszyny odbywa się automatycznie, bez konieczności ingerencji. Oferowane przez nas urządzenia posiadają intuicyjny panel sterujący oraz ułatwiające pracę imadło hydrauliczne. Dzięki temu są w stanie znacznie zwiększyć efektywność pracy. Proponujemy następujące modele: Ergonomic, Extend, Individual, Proline, Transverse, Construction oraz Workline.

PIŁY TAŚMOWE AUTOMATYCZNE BOMAR

Dostępne w siedmiu atrakcyjnych wariantach – Ergonomic, Individual, Proline, Workline, ProfiCut, Extend oraz Transverse, zapewniają wysoką precyzję oraz szybkość obróbki różnego rodzaju elementów o zróżnicowanych długościach. Posiadają bardzo wytrzymałą budowę i umożliwiają cięcie pod kątem 0, 45, 60 oraz 90 stopni. W wypadku automatycznych modeli zarówno mocowanie materiału, jak i opuszczanie ramienia odbywa się hydraulicznie. Wyróżnia je także intuicyjny panel sterowania. Wyposażone zostało w przejrzysty wyświetlacz, który dodatkowo podnosi komfort użytkowania urządzenia.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE BOMAR

Odkryj najnowsze dodatkowe wyposażenie Bomar do przecinarek taśmowych, które zapewni Twojej firmie przewagę technologiczną. Nasze akcesoria, w tym laserowa linia cięcia, manometr napięcia taśmy, lampka led, tenzomat, cyfrowy wyświetlacz kąta, micronizer, pistolet do wiórów, trzeci układ chłodzenia i inne ulepszenia, są zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność, precyzję cięcia i żywotność Twoich maszyn. Z Bomar, liderem innowacji w technologii przecinarek, zawsze będziesz krok przed konkurencją. Odkryj naszą ofertę już teraz i zainwestuj w rozwój swojego przedsiębiorstwa!

PODAJNIKI ROLKOWE BOMAR

Zwiększ precyzję i efektywność Twojego procesu cięcia dzięki wysokiej jakości podajnikom rolkowym Bomar, zaprojektowanym specjalnie dla przecinarek taśmowych. Nasze podajniki rolkowe są kluczowym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa poszukującego niezawodności i precyzyjnego dostarczania materiału do cięcia. Dzięki łatwej integracji z przecinarkami taśmowymi Bomar, nasze podajniki zapewniają płynną i efektywną pracę, minimalizując straty materiału i czas pracy. Odkryj teraz, jak podajniki rolkowe Bomar mogą przetransformować Twoje procesy produkcyjne i zapewnić Ci przewagę konkurencyjną na rynku!