BROMAZ

PRZECINARKI TAŚMOWE BOMAR

Ten rodzaj urządzeń spotkamy w wielu zakładach produkcyjnych, w której praca polega m.in. na obróbce metali czy stali. Przecinarki taśmowe to rodzaj podstawowego sprzętu, bez którego realizowanie zamówień w wielu przypadkach nie byłoby możliwe. Starannie wyselekcjonowane urządzenia z naszego sklepu pozwolą usprawnić prace związane z obróbką oraz zwiększą komfort operatora.

PRZECINARKI TAŚMOWE DO METALU

Proponowane przez nas urządzenia to m.in. przecinarki taśmowe do stali grawitacyjne oraz bardziej lub w pełni zautomatyzowane modele. Każdy z prezentowanych w tym dziale wyrobów to w pełni profesjonalny sprzęt, który może być na co dzień wykorzystywany w szeroko pojętej branży przemysłowej. Przecinarki taśmowe to gwarancja precyzyjnej i sprawnej obróbki metalu i stali. Regulowana wielkość pola roboczego, idzie tu w parze z możliwością obróbki mniejszych i większych elementów, co stwarza dogodne możliwości do pracy. Obsługa maszyn ręcznych, półautomatycznych i automatycznych do metalu jest prosta i nie nastręcza problemów, zaś same urządzenia nie emitują nadmiernego hałasu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie wskażą Państwu zalety proponowanych rozwiązań m.in. do obróbki stali i wskażą to, które będzie najbardziej optymalne w przypadku Państwa firmy.

Są to nowoczesne urządzenia, które wyróżnia bardzo szerokie zastosowanie. Dlatego właśnie dostępne w naszej ofercie przecinarki taśmowe Bomar zostały odpowiednio skategoryzowane w taki sposób, by wszyscy zainteresowani z łatwością dobrali odpowiednie urządzenie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. W BROMAZ proponujemy przecinarki taśmowe Bomar ręczne/grawitacyjne, półautomatyczne oraz automatyczne. Jest to w pełni profesjonalny, specjalistyczny sprzęt do obróbki metalu od renomowanego w branży producenta. Ponadto, oprócz samych urządzeń oferujemy również szeroką gamę wyposażenia dodatkowego.

Sprawdzone przecinarki ręczne/grawitacyjne Bomar

Przecinarka ręczna, jak wskazuje nazwa tego modelu, swoje działanie opiera wyłącznie na sile manualnej, natomiast grawitacyjna wymaga jedynie podniesienia ramienia – opuszczanie go wykonywane jest z pomocą tłumika hydraulicznego. Naszym Klientom oferujemy modele Pulldown, Basicut, Easycut, Proficut, Ergonomic oraz Workline. Głównymi zaletami tych przecinarek są niewielkie rozmiary oraz lekkość, dzięki którym pracę można wykonywać niemalże w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdują się większe oraz mniejsze modele, które swoje zastosowanie znalazły w bardzo dużych zakładach produkcyjnych i ślusarskich oraz pracowniach przemysłowych, a także w małych przydomowych warsztatach. Co więcej, stosowane są zarówno do pracy stacjonarnej, jak i w terenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego z dostępnych w ofercie modeli.

Niezawodne przecinarki półautomatyczne Bomar

Oferujemy urządzenia o zastosowaniu uniwersalnym – modele przeznaczone do wysokoproduktywnego cięcia o dużym zakresie oraz przecinarki stworzone z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych umożliwiające osiągnięcie wysokiej wydajności pracy. Ręczna obsługa następuje wyłącznie podczas obsługi wsadu materiału, pozostała praca maszyny odbywa się automatycznie, bez konieczności ingerencji. Oferowane przez nas urządzenia posiadają intuicyjny panel sterujący oraz ułatwiające pracę imadło hydrauliczne. Dzięki temu są w stanie znacznie zwiększyć efektywność pracy. Proponujemy następujące modele: Ergonomic, Extend, Individual, Proline, Transverse oraz Workline.

Profesjonalne przecinarki automatyczne Bomar

Dostępne w czterech atrakcyjnych wariantach – Ergonomic, Individual, Proline oraz Transverse, zapewniają wysoką precyzję oraz szybkość obróbki różnego rodzaju elementów o zróżnicowanych długościach. Posiadają bardzo wytrzymałą budowę i umożliwiają cięcie pod kątem 0, 45, 60 oraz 90 stopni. W wypadku automatycznych modeli zarówno mocowanie materiału, jak i opuszczanie ramienia odbywa się hydraulicznie. Wyróżnia je także intuicyjny panel sterowania. Wyposażone zostało w przejrzysty wyświetlacz, który dodatkowo podnosi komfort użytkowania urządzenia.

Bomar - bogaty wybór urządzeń dla zróżnicowanych odbiorców

Wszystkie oferowane przez nas modele przecinarek taśmowych BOMAR charakteryzuje wysoka jakość wykonania. W rezultacie są one bardzo solidne i wytrzymałe oraz gwarantują bardzo wysoką precyzję i dokładność cięcia w każdych warunkach. Co więcej, nasze urządzenia są bardzo proste w obsłudze i bezproblemowe w eksploatacji. Cechuje je także niska awaryjność oraz szeroka funkcjonalność. Duża gama przecinarek dostępna w naszej ofercie sprawia, że każda mała, średnia oraz duża firma z łatwością dobierze model dopasowany do swoich potrzeb. Ponadto, wszystkim zainteresowanym proponujemy wyposażenie dodatkowe BOMAR. W ofercie znaleźć można takie produkty, jak m.in.:

  • laserowa linia cięcia,
  • wskaźnik naciągu taśmy,
  • regulator siły zacisku imadła,
  • micronizer,
  • podajniki rolkowe,
  • zacisk do cięcia w pakiecie

Starannie wyselekcjonowane dodatkowe wyposażenie od renomowanego producenta sprawia, że maszyny zyskują na dokładności, łatwości i komforcie użytkowania oraz ergonomiczności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą od producenta i zapraszamy do rozpoczęcia współpracy. Wszystkim zainteresowanym oprócz atrakcyjnej oferty, proponujemy również profesjonalne doradztwo, kompleksowy serwis, a także nowoczesne piły taśmowe oraz wysokiej klasy części zamienne.