BROMAZ

PRZECINARKI TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE BOMAR

Przeznaczone są do obróbki metali, stali oraz aluminium i bardzo dobrze radzą sobie nawet z bardzo twardymi materiałami. Wyróżnia je hydrauliczne sterowanie imadłem, które zostaje zaprogramowane poprzez panel sterowania. Z uwagi na specjalnie zaprojektowany system zapewniają płynny ruch oraz precyzję cięcia. Z powodzeniem stosowane są w różnych gałęziach przemysłu, w fabrykach, zakładach budowlanych czy zakładach ślusarskich. Dostępne są w kilku modelach z serii Ergonomic, Transverse, Workline, Individual, Proline, Construction oraz Extend.

PRZECINARKI TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE BOMAR - DLA TWOJEJ FIRMY

Doskonale sprawdzają się w fabrykach, zakładach pracy oraz w innych gałęziach przemysłu, gdzie stosowane są do obróbki stali, metalu oraz aluminium. Zależnie od konkretnej linii (Ergonomic, Transverse, Workline, Individual, Proline, Construction oraz Extend), przecinarki taśmowe półautomatyczne Bomar wyposażone zostały w niezawodne sterowanie oraz profesjonalny układ hydrauliczny firmy Argo-Hytos, który gwarantuje niezawodną pracę oraz długie lata bezawaryjnej eksploatacji. Ponadto, maszyny wyposażono w sterownik z wyświetlaczem. Wszystkie funkcje sterujące dostępne są na przejrzystym panelu sterującym. To również tam znajdują się wszelkie informacje na temat parametrów pracy wraz z powiadomieniami o ewentualnych usterkach.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór przecinarek półautomatycznych Bomar. Wszystkim zainteresowanym proponujemy zarówno bardzo popularne modele o uniwersalnym zastosowaniu (Ergonomic) czy warianty przeznaczone do wysokoproduktywnego cięcia materiału o bardzo solidnej konstrukcji (Extend), jak i te w których wprowadzono najnowsze rozwiązania konstrukcyjne dla osiągnięcia wysokiej wydajności pracy (Individual). Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Chcąc spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, na bieżąco uzupełniamy ofertę Bromaz w coraz to lepsze i nowsze rozwiązania techniczne.

Prezentujemy Państwu wiele modeli urządzeń, a wśród nich:

Charakteryzowane poprzez wysoką produktywność i duży zakres cięcia, swoje zastosowanie znalazły w przemyśle. Przecinarki półautomatyczne Bomar wyposażone zostały w agregat hydrauliczny pozwalający na regulację podnoszenia ramienia, a także posuwu oraz parametrów imadła w łatwy sposób, za pomocą przycisków na panelu sterującym. Nowoczesne urządzenia wyróżniają także prosta obsługa oraz bardzo dobre parametry techniczne. W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane przecinarki półautomatyczne Bomar z serii Ergonomic, Transverse, Workline, Individual, Proline, Construction oraz Extend. Dokładny model należy dobrać do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ergonomic to seria o uniwersalnym zastosowaniu, oferująca pracę w dwóch prędkościach piłowania, Transverse zawiera zespoły tnące wyposażone w spiek węglowy zapewniający wysoką wydajność pracy, Workline stosowana jest do jednostronnego cięcia ukośnego, Individual została skonfigurowana zgodnie z potrzebami produkcyjnymi przedsiębiorstwa, Proline jest dwukolumnowa i wyposażona została w konwerter częstotliwości, natomiast Extend wyróżnia bardzo solidna konstrukcja, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywana jest do wysokoproduktywnego cięcia.

ZALETY PRZECINAREK PÓŁAUTOMATYCZNYCH BOMAR

Posiadają bardzo wytrzymałe ramię odlane z żeliwa zamocowane na łożyskach stożkowych do solidnej podstawy konstrukcji. Ich zaawansowany system umożliwia dobranie optymalnych parametrów skrawania, co z kolei przekłada się na wydłużoną żywotność urządzeń oraz komfort użytkowania. Ponadto, urządzenia mogą zostać rozbudowane przez dodatkowe wyposażenie ułatwiające pracę.

ZASTOSOWANIE PRZECINAREK PÓŁAUTOMATYCZNYCH BOMAR

Zostały zaprojektowane do obróbki nawet bardzo dużych metali i sprawdzają się do bardzo precyzyjnej oraz wieloseryjnej pracy. Stosowane są do cięcia stali, metali czy aluminium. Wykorzystuje się je w fabrykach, dużych zakładach pracy, w przemyśle, na budowach, a nawet w zakładach ślusarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przecinarek półautomatycznych Bomar i zachęcamy do kontaktu.