Bromaz

PRZECINARKI TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE BOMAR

Przeznaczone są do obróbki metali, stali oraz aluminium i bardzo dobrze radzą sobie nawet z bardzo twardymi materiałami. Wyróżnia je hydrauliczne sterowanie imadłem, które zostaje zaprogramowane poprzez panel sterowania. Z uwagi na specjalnie zaprojektowany system zapewniają płynny ruch oraz precyzję cięcia. Z powodzeniem stosowane są w różnych gałęziach przemysłu, w fabrykach, zakładach budowlanych czy zakładach ślusarskich. Dostępne są w kilku modelach z serii Ergonomic, Transverse, Workline, Individual, PROLINE oraz Extend.

PRZECINARKI TAŚMOWE PÓŁAUTOMATYCZNE BOMAR - ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY TWOJEJ FIRMY

Doskonale sprawdzają się w fabrykach, zakładach pracy oraz w innych gałęziach przemysłu, gdzie stosowane są do obróbki stali, metalu oraz aluminium. Zależnie od konkretnej linii (Ergonomic, Transverse, Workline, Individual, Proline oraz Extend), przecinarki taśmowe półautomatyczne Bomar wyposażone zostały w niezawodne sterowanie oraz profesjonalny układ hydrauliczny firmy Argo-Hytos, który gwarantuje niezawodną pracę oraz długie lata bezawaryjnej eksploatacji. Ponadto, maszyny wyposażono w sterownik z wyświetlaczem. Wszystkie funkcje sterujące dostępne są na przejrzystym panelu sterującym. To również tam znajdują się wszelkie informacje na temat parametrów pracy wraz z powiadomieniami o ewentualnych usterkach.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór przecinarek półautomatycznych Bomar. Wszystkim zainteresowanym proponujemy zarówno bardzo popularne modele o uniwersalnym zastosowaniu (Ergonomic) czy warianty przeznaczone do wysokoproduktywnego cięcia materiału o bardzo solidnej konstrukcji (Extend), jak i te w których wprowadzono najnowsze rozwiązania konstrukcyjne dla osiągnięcia wysokiej wydajności pracy (Individual). Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Chcąc spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, na bieżąco uzupełniamy ofertę Bromaz w coraz to lepsze i nowsze rozwiązania techniczne.