BROMAZ

Przecinarki laserowe

Naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, specjalistyczny sprzęt do obróbki metalu i drewna. W rozbudowanym asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo między innymi zaawansowane technologicznie maszyny laserowe, takie jak przecinarki i wypalarki. Te precyzyjne urządzenia to nie tylko wysoka jakość wykonywanej pracy, ale także redukcja kosztów firmy i oszczędność czasu.

Przecinarki i wypalarki laserowe firmy Kjellberg - jakość na lata

Oferowane przez nas produkty dostarczane są przez firmę Kjellberg – czołowego, niemieckiego producenta maszyn służących do obróbki metalu. Funkcjonująca na rynku od 1959 roku marka jest znanym na całym  świecie liderem w swojej branży, a jednocześnie jednym z najstarszych producentów urządzeń tego typu na rynku niemieckim. Dostępne w naszej ofercie wypalarki i przecinarki laserowe używane są przede wszystkim do szeroko pojętej obróbki stali nierdzewnej, stali miękkiej i aluminium. Urządzenie o mocy 500W nadaje się do znakowania i cięcia materiałów o grubości do 5 mm, urządzenie o mocy 1000W poradzi sobie z metalem, którego grubość nie przekracza 10 mm. Różne tryby i parametry
cięcia można bez problemu wybrać z intuicyjnej, wbudowanej bazy danych. Nowoczesne maszyny z serii XFocus automatycznie dobierają odpowiednią moc, wysokość oraz ciśnienie – wszystko po to, aby cięcie lub znakowanie było jak najdokładniejsze.

Wypalarki i przecinarki laserowe – dla kogo będą najlepsze?

Ze względu na wszechstronną możliwość obróbki różnego rodzaju materiałów, maszyny te znajdują zastosowanie w bardzo różnych gałęziach przemysłu i nie tylko. Wykorzystywane są w branży lotniczej, elektrotechnicznej czy motoryzacyjnej, ale także w przemyśle papierniczym czy zdobnictwie.