BROMAZ

Dodatkowe wyposażenie bomar

Chociaż wyroby renomowanego producenta wytwarzane są specjalnie, by jak najdłużej i jak najlepiej służyć użytkownikom, to z czasem pojawiają się na rynku elementy uzupełniające, które mogą dodać urządzeniom nowej funkcjonalności. Niekiedy przedsiębiorstwo zmienia swój profil działalności, poszerzając go o kolejne usługi, co wymaga doboru odpowiedniego sprzętu. To wszystko jest możliwe dzięki oferowanemu przez nas wyposażeniu dodatkowemu Bomar. Przecinarki taśmowe będą jeszcze dokładniejsze, ergonomiczne oraz wygodniejsze w użytkowaniu. Wszystkim zainteresowanym proponujemy takie urządzenia i produkty, jak:

 • laserowa linia cięcia
 • wskaźnik naciągu taśmy
 • regulator siły zacisku imadła
 • micronizer
 • podajniki rolkowe
 • zacisk do cięcia w pakiecie

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dowiedzenia się więcej o oferowanych przez nas produktach od producenta.

Wyposażenie dodatkowe Bomar - rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

W wielu przypadkach instalacja wyposażenia dodatkowego w przecinarkach Bomar to jedyny sposób na zapewnienie wysokiej jakości docinanych materiałów. To one zapewniają precyzję i dokładność cięcia. Naszym Klientom oferujemy:

 • Regulator siły zacisku imadła – wspiera przecinarki taśmowe podczas cięcia cienkościennych profili, które w innym wypadku mogłyby ulec zniekształceniu, a nawet całkowitemu zgnieceniu. Uzupełniająca regulacja zapobiega sytuacjom, kiedy zacisk jest zbyt duży lub zbyt słaby.
 • Wskaźnik naciągu taśmy – przyrząd pozwala zapobiegać zjawisku polegającym na zróżnicowanym napięciu podczas cięcia. Wskaźnik montuje się na stałe przy mechanizmie naciągowym taśmy, co umożliwia ciągłą kontrolę naprężenia.
 • Laserowy wskaźnik linii cięcia – to moduł lasera, który wyświetla linię na ciętym materiale pokazującą miejsce przecięcia. To praktyczny element wszystkich modeli przecinarek – linia ułatwia odmierzanie ciętych detali oraz ułożenie materiału do cięcia pod kątem.

Inne wyposażenie dodatkowe do przecinarek taśmowych Bomar może z kolei zmniejszyć obciążenie maszyn oraz zwiększyć komfort użytkowania. Do tej sekcji należy np.:

 • Micronizer – opcjonalny system chłodzenia. Wykorzystuje specjalny olej, podawany przez dyszę w postaci mgły olejowej bezpośrednio na ostrze piły taśmowej.
 • Podajniki rolkowe – umożliwiają dowolną rozbudowę w zależności od potrzeb użytkownika.
 • Zacisk do cięcia w pakiecie – niezbędny przyrząd umożliwiający pewne mocowanie w imadle wiązki materiału, np. rur, wałków lub profili.

Jak dobrać wyposażenie dodatkowe do przecinarek taśmowych Bomar?

Wybór rozwiązań do urządzeń producenta to sprawa indywidualna, niemniej jednak podczas doboru odpowiedniego wyposażenia dodatkowego Bomar należy przede wszystkim skupić się na potrzebach firmy oraz rodzaju posiadanej maszyny. Odpowiednio dobrane akcesoria gwarantują skuteczną i wysoką jakość cięcia. Podnoszą także ergonomię pracy, ułatwiając eksploatację maszyny i poprawiając komfort wszystkich obsługujących ją osób. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących wyposażenia dodatkowego Bomar prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w doborze opcji dopasowanej do potrzeb Państwa firmy.