BROMAZ

SERWIS

Usługą, która oferuje możliwość dalszego efektywnego użytkowania maszyn i urządzeń od producenta bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z zakupem nowych jest autoryzowany serwis Bomar. Piły taśmowe i przecinarki po przeprowadzonych pracach będą długo i bezawaryjnie pełnić swoje funkcje. Wykonywane przez nas prace serwisowe, a także remontowe i naprawcze przeprowadzane są z należytą dokładnością, by spełnić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Na przykład, w wypadku awarii każda usterka jest dogłębnie weryfikowana, a następnie skutecznie eliminowana.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Częsta eksploatacja urządzeń i podzespołów sprawia, że niekiedy ulegają one awariom. Jako dostawca profesjonalnych maszyn i narzędzi do obróbki metali i drewna wszystkim naszym Klientom oferujemy również profesjonalny i kompleksowy serwis. Zajmujemy się zarówno naprawami w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjnymi.

Oryginalne części zamienne

Jako dostawca profesjonalnych maszyn i narzędzi do obróbki metali i drewna w naszym asortymencie posiadamy oryginalne części wymienne i eksploatacyjne, dzięki czemu możemy zagwarantować długą żywotność komponentów. Działamy na terenie całego kraju i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Szybkość działania

Żeby zapewnić najkrótszy czas realizacji zleceń serwisowych są one od razu weryfikowane. Kontaktujemy się z klientem i telefonicznie lub przy pomocy oprogramowania online ustalamy jaki jest problem z maszyną. Po diagnozie uszkodzenia podejmujemy wraz z klientem dalsze działania. Duża część problemów i usterek jest usuwana na etapie konsultacji telefoniczny lub wysłaniem odpowiednich podzespołów na wymianę. W przypadku skomplikowanych awarii wysyłamy mobilny serwis, który na miejscu diagnozuje i naprawia uszkodzenie. Staramy się aby czas naprawy nie przekraczał 24 godzin od momentu zgłoszenia. Na wszystkie naprawy serwisowe jest udzielana gwarancja.

Kompleksowy serwis w BROMAZ

Zajmujemy się nie tylko naprawą uszkodzonych części. W razie potrzeby dokonujemy ich wymiany oraz modernizacji, po której oczywiście następuje konsultacja. Wtedy wyjaśniamy zasady działania sprzętu i pomagamy w nauce obsługi. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko wystąpienia kolejnych awarii. Ponadto, zajmujemy się również renowacjami i odnową maszyn, wymianą części czy malowaniem.

Wieloletnie doświadczenie

Nasi pracownicy są specjalistami z uprawnieniami energetycznymi i gazowymi. Ich wiedza teoretyczna jest poparta długoletnią praktyką. Uczestnicząc w szkoleniach ciągle podnoszę swoją wiedzę z na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w budowie i eksploatacji maszyn.

Remonty i modernizacje maszyn

Wraz z upływem czasu piły taśmowe do metalu czy przecinarki taśmowe Bomar ulegają zużyciu. Na rynku pojawiają się także coraz to nowsze ulepszenia, które mogą w znacznym stopniu podnieść funkcjonalność posiadanych urządzeń. Innym razem przedsiębiorstwo rozszerza aktualną ofertę, proponując inny lub szerszy zakres usług. Wtedy odpowiednim rozwiązaniem są oferowane przez nas remonty i modernizacje maszyn. Jest to usługa na specjalne życzenie, dzięki której możemy przywrócić sprawność używanych urządzeń, podnieść je do obecnych standardów i oczekiwań Klienta, a jednocześnie poprawić ich funkcjonalność.

Formularz Serwisowy