BROMAZ

PRZECINARKI TAŚMOWE AUTOMATYCZNE BOMAR

Występują z systemem podającym sterowanym hydraulicznie lub z wykorzystaniem serwonapędu. Zarówno mocowanie materiału, jaki opuszczanie i podnoszenie ramienia odbywa się automatycznie. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z seryjną produkcją o dużej ilości elelentow. Stosowane są w różnego rodzaju zakładach zajmujących się obróbką metali oraz tworzyw sztucznych. Umożliwiają cięcie pod kątem z płynną regulacją i dużą dokładnością w zakresie -60-0-60 stopni. W naszym asortymencie znajdują się maszyny z linii Ergonomic, Transverse, Proline, Workline oraz Individual.

Przecinarki taśmowe automatyczne bomar - wysoka precyzja i łatwość obsługi

Występują w wariancie z imadłem pneumatycznym oraz z imadłem hydraulicznym. To właśnie wspomniane imadła dbają o płynny posuw taśmy. Ramię wykonane z solidnego, żeliwnego odlewu zapewnia doskonałe pochłanianie drgań występujących w czasie cięcia. W przypadku maszyn CNC wszelkie operacje dokonywane są za pomocą intuicyjnego sterowania, a parametry są na bieżąco wyświetlane na dużym wyświetlaczu tekstowym. Każdy z modeli od producenta wyposażony został w przejrzysty wyświetlacz, który ułatwia obsługę maszyny. Precyzję oraz pełną wydajność cięcia zapewnia z kolei taśma zainstalowana we wszystkich proponowanych przez nas przecinarkach automatycznych Bomar.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia zróżnicowane pod względem funkcjonalności. Niezależnie od konkretnego modelu, wszystkie przecinarki taśmowe automatyczne Bomar wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz wytrzymałość, a także możliwość montażu dodatkowych akcesoriów, które znacznie podnoszą efektywność pracy. Modele te najczęściej wybierane są do zakładów produkcyjnych, w których obróbka różnego rodzaju materiałów odbywa się na szeroką skalę. Zastosowanie nowoczesnych maszyn pozwala na skrócenie procesu produkcyjnego, a jednocześnie zwiększenie możliwości danego zakładu. W naszej ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie modele z linii Ergonomic, Workline, Individual, Transverse oraz Proline, a także Extend. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dla Twojej firmy.