BROMAZ

PIŁY TAŚMOWE DO METALU

Jako dostawca profesjonalnych maszyn i narzędzi do obróbki metali i drewna zadbaliśmy, by proponowane przez nas piły do metalu taśmowe wykonane zostały ze specjalnie wybranych materiałów. Dzięki temu oprócz wysokiej jakości, wyróżnia je również długa żywotność. Każdą piłę do cięcia aluminium dostępną w naszej ofercie charakteryzuje duża wytrzymałość oraz odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym przede wszystkim ścieranie. Proponowana przez nas piła do cięcia profili aluminiowych to również zwiększona precyzja cięcia oraz niezawodność pracy z wszelkiego rodzaju materiałami o różnej twardości. Natomiast doskonała geometria zęba brzeszczotów gwarantuje wysoki komfort wykonywanej pracy. Co wyróżnia naszą ofertę? Dostępne w asortymencie produkty od znanych i cenionych w branży producentów to doskonałe połączenie wysokiej jakości oraz konkurencyjnej ceny. Ponadto, w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów. Dzięki temu każdy zainteresowany jest w stanie dobrać sprzęt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Od lat dostarczamy usługi i nowoczesne technologie dla szerokiej gamy zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. W naszym asortymencie znajduje się m.in. wysokiej jakości piła do aluminium. Starannie zaprojektowana i wyprodukowana taśma tnąca do metalu od renomowanych w branży producentów wykonana została z dbałością o każdy detal. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERUJEMY PIŁY TAŚMOWE NASTĘPUJĄCYCH PRODUCENTÓW

W 1862, Szwed, Göran Fredrik Göransson założył firmy Högbo Stål i Jernwerks AB, aby produkować stal wysokiej jakości. Przedsiębiorstwa te utworzyły podwaliny dla firmy Bahco i uczyniły nas wiodącym światowym producentem ergonomicznych narzędzi. Poprzez wprowadzenie do obrotu pierwszego na świecie brzeszczotu ręcznej ramki bimetalicznej w 1969 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w zakresie wydajności cięcia. Klienci zaczęli doceniać nas za sprawą najwyższej jakości, a my stawaliśmy się źródłem inspiracji dla innych.
Nazwa LENOX kojarzy się z szybkością, siłą i ostrością zębów wilków, które niegdyś wędrowały po pagórkach w pobliżu zachodniego wybrzeża Loch Lomond w Szkocji – w rodzinnych stronach księcia Lenox. Z taką inspiracją założyliśmy w 1915 roku firmę zatrudniającą zaledwie dziesięciu pracowników – produkowała ona pierwsze piły marki LENOX. Teraz po 90 latach, LENOX niezmiennie dąży do tego, aby wytwarzać narzędzia i akcesoria do cięcia o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach.