BROMAZ

PIŁY TAŚMOWE DO DREWNA

Od początku istnienia naszej firmy postawiliśmy, aby naszym priorytetem była obsługa klientów na najwyższym poziomie. Proponowane przez nas produkty to starannie wyselekcjonowany asortyment, który znajduje się na wyposażeniu wielu zakładów i warsztatów. Dużym zaufaniem i uznaniem naszych klientów cieszą się m.in. artykuły do cięcia drewna takie jak piły taśmowe oraz brzeszczoty. Zapewniliśmy bogaty wybór modeli, różniących się parametrami i wymiarami, dzięki czemu każdy z łatwością odnajdzie u nas narzędzia i akcesoria spełniające jego oczekiwania.

PIŁY TAŚMOWE I BRZESZCZOTY DO DREWNA

Od lat współpracujemy z czołowymi producentami narzędzi oraz akcesoriów. Polecane przez nas piły taśmowe i brzeszczoty pochodzą m.in. od marek Lenox i Bahco, które nieprzerwanie dostarczają klientom artykuły z najlepszych dostępnych materiałów. Dysponujemy obecnie różnymi rodzajami pił taśmowych od wspomnianych producentów. Są to artykuły o wzmocnionej i solidnej konstrukcji, o dużej żywotności, które można wykorzystać do cięcia czy obróbki drewna twardego, miękkiego, zamrożonego czy egzotycznego.

Oferujemy różne rodzaje taśm: ze stali węglowej o zębach hartowanych indukcyjnie, z węglikami spiekanym o wysokich parametrach cięcia, bimetaliczne czy z monolitycznej stali sprężynowej stopowej. Zapewnienie klientom dostępu do różnych rozwiązań jest dla nas istotne – dzięki temu mamy poczucie, że o potrzeby klientów dbamy w sposób kompleksowy, a oni sami mogą w jednym miejscu zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia i akcesoria. Piły taśmowe z naszego sklepu to w pełni profesjonalne wyroby, które będą wsparciem i pomocą w trakcie wielu warsztatowych prac.

OFERUJEMY PIŁY TAŚMOWE NASTĘPUJĄCYCH PRODUCENTÓW

W 1862, Szwed, Göran Fredrik Göransson założył firmy Högbo Stål i Jernwerks AB, aby produkować stal wysokiej jakości. Przedsiębiorstwa te utworzyły podwaliny dla firmy Bahco i uczyniły nas wiodącym światowym producentem ergonomicznych narzędzi. Poprzez wprowadzenie do obrotu pierwszego na świecie brzeszczotu ręcznej ramki bimetalicznej w 1969 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w zakresie wydajności cięcia. Klienci zaczęli doceniać nas za sprawą najwyższej jakości, a my stawaliśmy się źródłem inspiracji dla innych.
Nazwa LENOX kojarzy się z szybkością, siłą i ostrością zębów wilków, które niegdyś wędrowały po pagórkach w pobliżu zachodniego wybrzeża Loch Lomond w Szkocji – w rodzinnych stronach księcia Lenox. Z taką inspiracją założyliśmy w 1915 roku firmę zatrudniającą zaledwie dziesięciu pracowników – produkowała ona pierwsze piły marki LENOX. Teraz po 90 latach, LENOX niezmiennie dąży do tego, aby wytwarzać narzędzia i akcesoria do cięcia o najwyższej jakości i najlepszych właściwościach.