BROMAZ

Wypalarki CNC, wycinarki plazmowe i gazowe Pierce.

Wprowadzamy do sprzedaży przecinarki plazmowo – gazowe CNC wiodącego producenta światowego Pierce Control Automation. Poniżej krótka charakterystyka wybranych modeli maszyn CNC.

Pierce MiniCut 1000

Przecinarka CNC do cięcia tlenowego i plazmowego.
Mała przecinarka CNC MINICUT zaprojektowana do cięcia gazowego lub plazmowego z podstawowym wyposażeniem. Jest dedykowana małym firmą lub jako pomoc naukowa w placówkach szkoleniowych. Maszyna charakteryzuje się prostą budową i tanią eksploatacją.

Pierce RUR

Przecinarka CNC do cięcia tlenowego i plazmowego.
Maszyna CNC RUR nadaje się do cięcia w technologii tlenowej jak również plazmowej. Wypalarka posiada portal synchroniczne napędzany z lewej i prawej strony. Sztywną spawaną ramę oraz wysoki stopień automatyzacji. Maszynę można zamówić w kilku wersjach wyposażenia i szerokości.

Pierce RUM

Przecinarka CNC do cięcia tlenowego i plazmowego.
Przecinarka CNC RUM charakteryzuję się solidną konstrukcją i innowacyjnymi rozwiązaniami. Maszyna posiada podwójne prowadzenie liniowe w osi poprzecznej. W wypalarce napęd osi wzdłużnej posiada cyfrową synchronizacją. Duże możliwości konfiguracji i wyposażenia przecinarki pozwalają zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników.

Pierce Maxi

Przecinarka CNC do cięcia tlenowego i plazmowego.
MAXI CNC to ciężka maszyna do cięcia profili przeznaczona do obróbki profili wielkogabarytowych. Zapewnia połączenie różnych technologii automatycznego cięcia i został zaprojektowany i wyprodukowany do użytku w najcięższych środowiskach produkcyjnych.

Pierce Scorpion

Przecinarka CNC do cięcia tlenowego i plazmowego.
Maszyna została zaprojektowana jako lekka przecinarka portalowa o doskonałym stosunku ceny do wydajności. Idealnie sprawdza się w małych i średnich firmach, ale również jako maszyna pomocnicza do systemów MAXI. Gama maszyn SCORPION charakteryzuje się łatwą obsługą i niewymagającą konserwacją nawet podczas pracy wielozmianowej.

Pierce SpitFire

Maszyna do cięcia CNC do cięcia plazmowego.
SPITFIRE trzeciej generacji jest przeznaczony do skomplikowanego cięcia kształtu łuku plazmowego o wysokiej rozdzielczości. Charakteryzuje się kompaktową, portalową konstrukcją ramy maszyny i zintegrowanym stołem do odciągu oparów. Podstawa sterownicza jest montowana zdalnie ze stołu do cięcia, aby w pełni wykorzystać kompaktową, zintegrowaną konstrukcję.