BROMAZ

Ranking przecinarek taśmowych 2021.

Z uwagi na duże zainteresowanie naszą ofertą, postanowiliśmy zebrać wszystkie dane z ubiegłego roku 2021 i zrobić ranking najchętniej kupowanych przez naszych Klientów przecinarek taśmowych Bomar.

1. Bomar EasyCut 275.230 DG

Posiada bardzo dobre parametry techniczne: średnica cięcia 230 mm, cięcie pod kątami w lewo i prawo w zakresie – 45°- 60° oraz regulacja obrotów piły taśmowej w przedziale 40-80 m/min. Przecinarkę taśmową EasyCut 275.230 DG wyróżnia także wysoka jakość podzespołów użytych do jej budowy.
Najważniejsze zalety EasyCut 275.230 DG to:

  • wysoka dokładność cięcia – precyzyjne prowadnice,
  • łatwość obsługi – przejrzysty panel sterujący,
  • obrotowa podstawa imadła – łatwe i precyzyjne ustawianie kąta cięcia,
  • wskaźnik naciągu taśmy – precyzyjnie naciągnie piły do optymalnej wartości,
  • szybko zaciskowe imadło – ułatwia mocowanie materiału.

Przecinarka grawitacyjna o zakresie cięcia do średnicy 258 mm oferuje większe możliwości cięcia pod kątami. Urządzenie może zostać wyposażone w szereg opcji ułatwiających pracę, np. laserowy wskaźnik cięcia, lampę halogenową czy pistolet do usuwania wiórów. Zalety Ergonomic 320.258 DG to m.in. płynna regulacja prędkości, wytrzymała konstrukcja, niezawodność i wydajność oraz możliwość doposażenia.

Przecinarka taśmowa Ergonomic 320.258 DGH jest maszyną półautomatyczną wyposażoną w układ hydrauliczny i sterowanie. Pozwala na cięcie pod kątami, posiada płynną regulację obrotów i system dobierający posuw do średnicy ciętego materiału. Maszynę wyróżnia wydajność i dokładność cięcia, niezawodność i niska awaryjność oraz atrakcyjna cena. Ergonomic 320.258 DGH posiada również zaawansowany system ADFR.

Workline 610.450 DGH to największa maszyna półautomatyczna producenta o budowie nożycowej. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i serwisowaniu, ponadto posiada wytrzymałą i sztywną konstrukcję. Workline 610.450 DGH charakteryzuje również zaawansowany system kontroli, który nadzoruje pracę maszyny.
Podstawowe parametry to:

  • średnica cięcia 450 mm,
  • cięcie pod kątami – 60°- 60°,
  • prędkość piły taśmowej 20-120 m/min.

To automatyczna przecinarka dwukolumnowa dedykowana do cięcia materiałów pełnych o średnicy do 400 mm. Proline 520.450 ANC to innowacyjne model, który wyróżnia wysoka dokładność cięcia, również w wypadku materiałów o dużych przekrojach. Posiada dwukolumnową budowę oraz sterownię CNC.