BROMAZ

PRZECINARKI PLAZMOWE KJELLBERG

Dostarczane przez nas specjalistyczne maszyny do obróbki metalu i innych materiałów pochodzą od najlepszych producentów. Jednym z nich jest Kjellberg – renomowane, niemieckie przedsiębiorstwo, które jest najstarszym na rynku liderem w dziedzinie techniki cięcia ręcznego oraz mechanicznego przy użyciu zaawansowanych technologicznie sprzętów. Agregaty oraz różne inne sprzęty pochodzące od tego producenta dostępne są w ofercie naszej firmy. Maszyny te są praktycznie bezawaryjne, łatwe w użyciu i zapewniają precyzyjną, czystą krawędź cięcia.

Plazma ręczna - agregaty i przecinarki CNC od firmy Kjellberg

Zadaniem przecinarek jest precyzyjne cięcie różnego rodzaju materiałów. Różnią się one między sobą mocą czy typami ostrzy. Przecinarki plazmowe CNC używają łuku plazmowego do roztopienia i usunięcia metalu z obrabianego miejsca. Zadaniem dysz tnących jest skupienie wiązki ciepła na konkretnym fragmencie materiału. Stopiony materiał jest wydmuchiwany i w ten sposób uzyskujemy cięcie w postaci szczeliny. Te niezwykle dokładne urządzenia służą nie tylko do cięcia, ale także do znakowania czy frezowania różnych produktów.

Agregaty ręczne i mechaniczne oraz inne sprzęty do obróbki metalu

Oferowane przez nasz sklep urządzenia tnące CNC i agregaty plazmowe to produkty, które występują w wersji mechanicznej, jak i ręcznej. Maszyny działające w tym drugim wariancie są stosunkowo lekkie i mobilne. Stanowią podstawowe wyposażenie niejednego warsztatu rzemieślniczego. Wszystkie produkty marki Kjellberg spełniają wymagania przemysłu motoryzacyjnego, metalurgicznego oraz wielu innych, w których są wykorzystywane. Wybrane modele przecinarek CNC współpracują zarówno z robotami, jak i systemami do cięcia rur czy systemami cięcia gazowego.